ТОВ СТАНКІН пропонує

Обробка на верстатах з ЧПК

Верстати з ЧПК є складними технологічними комплексами, що включають безпосередньо верстат і пристрій ЧПК

Верстати з ЧПК є складними технологічними комплексами, що включають безпосередньо верстат і пристрій ЧПК.

При роботі верстата з ЧПК відбувається взаємодія великого числа механічних, гідравлічних, пневматичних і електронних пристроїв і елементів, від правильного і надійного функціонування яких залежить точність виконання заданої програми механічної обробки деталей. При цьому важливо не лише забезпечити безвідмовне функціонування верстата з ЧПК з точки зору виходу з ладу його окремих механізмів і блоків, але і забезпечити заданою технологічну надійність, тобто виконання верстатом з ЧПК технологічних операцій з показниками якості і продуктивністю, встановленими нормативно-технічною документацією.

При обробці деталей на верстатах з ручним управлінням операційний процес призначений для робітника, який обслуговує верстат.

Повнота розробки цього процесу технологами залежить від типу виробництва. При масовому виробництві техпроцесс розробляється якнайповніше, при серійному виробництві міра деталізації зменшується, а при одиничному виробництві операційний технологічний процес представляється технологами виконавцям схематично або не представляється зовсім.

Мається на увазі, що універсальний верстат обслуговує робітник високої кваліфікації, який самостійно здатний вибрати інструмент, пристосування, режими різання і порядок обробки заготівлі і забезпечити необхідну якість деталі.

В усіх випадках дії технолога коригує робітник, який обслуговує верстат. Якщо змінилися умови обробки (вид заготівлі, припуск на обробку, вид устаткування або інструментального оснащення та ін.), робітник самостійно так змінює параметри технологічного процесу, щоб забезпечити виконання кінцевої мети – отримання якісної деталі.

Положення змінюється, якщо розглядати верстат з ЧПК.

Техпроцесс призначений в цьому випадку для програміста, який складає програму, що управляє верстатом. Звідси незалежно від величини серії потрібно дуже ретельне опрацювання всіх елементів техпроцесу, що включає траєкторію інструменту. Уся робота виконується до обробки на стадії програмування.

На підприємстві СТАНКІН здійснюють обробку наступні верстати з ЧПК:

Токарна група:
– одношпиндельні верстати з ЧПК моделей 16А20Ф3, 16К30Ф3,
– карусельний верстат з ЧПК 1516Ф3,
– верстати-автомати – прутковий RAMO і патронний двошпиндельний ПАБ- 130.
Свердлувально-фрезерно-розточувальна група:
– оброблювальні центру моделей ИР500ПМФ4, 2А622Ф4 і MAHO DMU 80.

  Будь ласка, заповніть поля нижче, введіть ваше ім'я та номер телефону, і отримаєте
  вичерпні відповіді на всі ваші запитання у наших фахівців
  Ми гарантуємо збереження ваших персональних даних, і не передаємо їх третім особам

  Металообробне обладнання з ЧПК

  Обробний центр з ЧПК моделі MAHO DMU 80

  Фрезерний верстат з ЧПК універсальний DMU 80 зроблений фірмою Deckel Maho з системою управління Heidenhain TNC 430  оснащений жорстким кутовим столом із затискною поверхнею 1200 х 600 мм, поворотним круглим столом діаметром 800 мм, шпинделем з максимальною частотою обертання до 10000 об/хв, електронним маховичком, транспортером для відведення стружки, системою охолодження.

  Відмінною особливістю цього оброблювального центру є наявність двох додаткових осей: ручний поворот столу на 360 градусів і нахил столу до 90 градусів.

  Усі ці переміщення відображаються на екрані.

  Ці додаткові опції значно розширюють технологічні можливості верстата.

  Горизонтально-розточувальний верстат моделі 2А622Ф4

  Верстат призначений для виконання різноманітних розточувальних, фрезерних і свердлувальних робіт, включаючи контурне фрезерування і нарізання різьб мітчиками.

  Верстат виконаний в компонуванні з нерухомою стійкою, що несе вертикально-рухливу шпиндельну бабку з висувним шпинделем і вбудованим поворотним столом, що має поздовжнє і поперечне (відносно осі шпинделя) переміщення.

  Роздільні приводи подач дозволяють здійснювати одночасну обробку по трьох координатах і вибрати найбільш оптимальний режим різання, а також змінювати величину подання вузлів в процесі різання.

  Рухливі вузли переміщуються за допомогою шарико-гвинтових передач кочення з попереднім натягом.

  Верстат модернізований, встановлені нові системи ЧПК, привода, кутовий високоточний датчик для повороту столу на довільний кут.

  Токарно-карусельний верстат з ЧПК мод. 1516Ф3

  Одностоєчні токарно-карусельні верстати моделей 1516Ф3 є універсальними верстатами і призначені для обробки різноманітних виробів з чорних і кольорових металів в умовах дрібносерійного і серійного виробництва.

  На верстаті 1516Ф3 можна робити циліндричне і конічне обточування і розточування, проточування площин, свердління, зенкерування і розгортання отворів, а також напівчистове і чистове обточування плоских торцевих поверхонь.

  Верстат оснащений новим облаштуванням числового програмного керування типу WL – 4Т, що забезпечує автоматичне управління за заданою програмою верхнім супортом і коробкою швидкостей приводу головного руху.

  Верстати 1516Ф3 компонуються одним верхнім супортом, п’ятипозиційною револьверною головкою і автоматизованим поворотом і фіксацією на кожній позиції.

  Відео процесу обробки на верстатах з ЧПК

   Будь ласка, заповніть поля нижче, введіть ваше ім'я та номер телефону, і отримаєте
   вичерпні відповіді на всі ваші запитання у наших фахівців
   Ми гарантуємо збереження ваших персональних даних, і не передаємо їх третім особам

   Калькулятор металу