ТОВ СТАНКІН пропонує

Розточувальні операції

Розточування - процес механічної обробки внутрішніх поверхонь отворів розточувальними різцями в заданий розмір

Розточування – процес механічної обробки внутрішніх поверхонь отворів розточувальними різцями в заданий розмір. В основному здійснюється на токарних, агрегатних, розточувальних і інших групах металорізальних верстатів. Розточування є однією з найскладніших операцій в металообробці.

Розточувальні верстати – група металорізальних верстатів, призначена для обробки заготівок великих розмірів в умовах одиничного і серійного виробництва. На цих верстатах можна робити розточування, свердління, зенкерування, нарізування внутрішньої і зовнішньою різьб, обточування циліндричних поверхонь, підрізування торців, циліндричне і торцеве фрезерування. Іноді на розточувальних верстатах можна здійснити кінцеву обробку заготівлі корпусної деталі без перестановки її на інші верстати.

Відмітною особливістю розточувальних верстатів є наявність горизонтального (чи вертикального) шпинделя, що здійснює рух осьової подачі. В отворі шпинделя закріплюється різальний інструмент – борштанга з різцями, свердло, зенкер, розгортка, фреза та ін.

  Будь ласка, заповніть поля нижче, введіть ваше ім'я та номер телефону, і отримаєте
  вичерпні відповіді на всі ваші запитання у наших фахівців
  Ми гарантуємо збереження ваших персональних даних, і не передаємо їх третім особам

  Види розточувальних верстатів

  Горизонтально-розточувальні верстати

   У горизонтально-розточувальних верстатах шпиндель розташовується горизонтально. Рухи, необхідні для виконання технологічного циклу, повідомляються різним вузлам верстата. Головним рухом  верстата є обертально-поступальний рух шпинделя відносно його осі. Рух подачі повідомляється інструменту, закріпленому в шпинделі, або заготовці, встановленій на столі або пристосуванні, яке встановлене на столі і. т.п., або оператором за допомогою спеціальної рухливої підніжки, залежно від типу обробки.

  Допоміжними рухами в цих верстатах є: установчі переміщення шпиндельної бабки у вертикальному напрямі, установчі переміщення столу по двох координатах, установчий рух в горизонтальній площині оператора, установче переміщення задньої стойки з люнетом, установче переміщення люнету на задній стойці, перемикання швидкостей, подач і т. д.

  Координатно-розточувальні верстати

  Координатно-розточувальні верстати призначені для обробки отворів з високою точністю взаємного розташування відносно базових поверхонь в корпусних деталях, кондукторних плитах, штампах в одиничному і дрібносерійному виробництві. На верстатах цього типу виконують практично усі операції, характерні для розточувальних верстатів. До усього іншого, на координатно-розточувальних верстатах можна ще і робити розмічальні операції.

  Для точного виміру координатних переміщень верстати забезпечені різними індуктивними, механічними, оптико-механічними і електронними приладами відліку, які дозволяють вимірювати переміщення рухливих вузлів з високою точністю. Верстати забезпечені універсальними поворотними столами, що дають можливість обробляти отвори в полярній системі координат і похилі отвори.

  По компонуванню верстати бувають одностійковими і двостійковими. Головним рухом є обертання шпинделя, а рухом подачі – вертикальне переміщення.

  Настановчі рухи в одностійкових верстатах – це подовжнє і поперечне переміщення столу на задані координати і вертикальне переміщення шпиндельної бабки залежно від висоти деталі. У двостійкових верстатах – це подовжнє переміщення столу, поперечне переміщення шпиндельної бабки після траверсу і вертикальне переміщення траверси з шпиндельною бабкою.

  Фахівці компанії СТАНКІН спеціалізуються на різних видах обробки металу, у тому числі і на розточуванні деталей. Розточування деталей зазвичай виконують декількома способами, серед яких  вертикальне розточування, горизонтальне розточування, координатне розточування, а також розточування деталей на верстатах з ЧПК. 

  На підприємстві ТОВ “Станкін” реалізовані наступні операції розточування : 
  – Горизонтальне розточування робиться на верстатах моделей 2459 з розміром столу 1000 х 1000мм і розточувальному верстаті з ЧПК мод. 2А622Ф4 з розміром столу 1250 х 1250 мм.  Цей верстат дозволяє повертати робочий стіл на довільний кут. 
  – Координатне розточування робиться на верстаті 2Е450АФ1-1. Робоча поверхня столу 1120 х 630мм. Найбільша маса оброблюваного виробу = 600 кг.

  Відео процесу по розточувальним операціями

   Будь ласка, заповніть поля нижче, введіть ваше ім'я та номер телефону, і отримаєте
   вичерпні відповіді на всі ваші запитання у наших фахівців
   Ми гарантуємо збереження ваших персональних даних, і не передаємо їх третім особам

   Калькулятор металу