ТОВ СТАНКІН пропонує

Свердлильні операції

Свердління - механічна обробка матеріалів за допомогою спеціального обертового ріжучого інструменту - свердла

Cвердління є механічною обробкою матеріалів, використовуючи спеціальний інструмент для різання – свердло.
Ця операція дозволяє створювати отвори різної форми і розмірів.
На додаток до основної мети, процедура свердління використовується при необхідності зенкерування, розгортання, розточування отворів і так далі.

  Будь ласка, заповніть поля нижче, введіть ваше ім'я та номер телефону, і отримаєте
  вичерпні відповіді на всі ваші запитання у наших фахівців
  Ми гарантуємо збереження ваших персональних даних, і не передаємо їх третім особам

  Верстати свердлильної групи

  Верстати свердлильної групи

  Вертикальносвердлильна обробка металів дозволяє проводити операції свердління, зенкерування та розгортання отворів.  При вертикальному свердлінні можна використовувати не тільки різні свердла, але і інші інструменти і пристосування, завдяки яким з’являються нові технологічні можливості на верстатах. Зокрема, стає можливим зробити нарізку різьби на вертикально свердлильних верстатах.

  Деякі види вертикального свердління.

  На вертикальних свердлильних верстатах можна проводити різні види механічної обробки шляхом різання. Зокрема  – свердління. 

  Свердління – це процес, при якому обертається свердло та продокує  різні отвори, які відрізняються глибиною, діаметром, формою (округлі, багатогранний).

  Зенкерування є напівчистовою механічною обробкою за допомогою спеціального інструменту – зенкеру. Така обробка проводиться в тих випадках, коли необхідно збільшити діаметр отвору, калібрування його, очистити від задирок або зменшити шорсткость.

  Аналог зенкерування – розгортання. Різниця між розгортанням і зенкеруванням в тому, що перший тип вертикальної обробки є чистовим, фінішним і проводиться після свердління та зенкерування. За допомогою розгортки на внутрішній поверхні отворів проводиться дуже точне видалення припуску у вигляді найтоншої стружки. Розгортання необхідно для отримання посадкових отворів для підшипників, отворів для плунжерів, зниження шорсткості поверхні, підготування до різьблення.

  Радіально-свердлильна обробка

  Радіальне свердління – це підвид вертикального свердління металів.

  На відміну від вертикально-свердлильних верстатів, свердло переміщують відносно оброблюваної деталі, яка фіксується нерухомо на верстатіі, що дає можливість обробляти деталі, які мають великі розміри.

  Наша компанія використовує верстати моделей  2А125, 2Н135 і 2А554.

   Будь ласка, заповніть поля нижче, введіть ваше ім'я та номер телефону, і отримаєте
   вичерпні відповіді на всі ваші запитання у наших фахівців
   Ми гарантуємо збереження ваших персональних даних, і не передаємо їх третім особам

   Калькулятор металу