Частини обладнання (головки) для формування поліетиленових труб

Сьогодні усе більш популярним стає такий бізнес як виробництво пластикових труб. Обумовлено це тим, що матеріали, з яких вони робляться, довговічніше, ці труби не схильні до корозії, легші в монтажі, оскільки не потрібно складне устаткування для їх зварювання, і тому подібне. У зв’язку з великим попитом на них, все більше число компаній освоює цей сектор виробництва.

Залежно від призначення і заданих характеристик, у виробництві таких труб використовують термопластичні полімери отримані методом полімеризації при високих і низьких тисках, різного хімічного складу (поліпропілен, полівінілхлорид і так далі). Лідируючі позиції у виробництві і продажі займають труби з поліетилену низького тиску (ПНД). Завдяки унікальним експлуатаційним характеристикам труби ПНД істотно перевершують традиційні труби із сталі і чавуну і багатьох інших видів пластика.

Дешевизна, високий термін служби (більше 50 років), легкість монтажу і обслуговування, практично повна хімічна інертність, стійкість до усіх видів корозії і, як наслідок, екологічність роблять труби ПНД незамінними в найрізноманітніших галузях виробництва.

Труби з поліетилену низького тиску застосовуються в легкій і важкій промисловості. Широко використовуються на харчових, хімічних, нафтогазових і медичних виробництвах і, звичайно, застосовуються в господарський – побутових потребах.

Виробництво труб ПНД – не забруднює довкілля, не відрізняється трудомісткістю і тривалістю. Не вимагає великого числа кваліфікованого персоналу.

ТОВ “Станкін” виробляє компоненти голівок для формування поліетиленової труби.

    Будь ласка, заповніть поля нижче, введіть ваше ім'я та номер телефону, і отримаєте
    вичерпні відповіді на всі ваші запитання у наших фахівців
    Ми гарантуємо збереження ваших персональних даних, і не передаємо їх третім особам
    Калькулятор металу