Глибока модернізація верстату для шліфування калібрів для випуску прецизійних труб ЛЗ-250

ТОВ “СТАНКІН” на протязі  2006-2020 г.г. виконало комплекс робіт по модернізації існуючого і створенню  металообробного устаткування з ЧПУ нового покоління призначеного для виготовлення прокатного інструменту (калібрів, оправлянь) станів холодного пільгерної прокатки труб (ХПТ).

Зроблені модернізації шліфувальних верстатів ЛЗ- 250 (для шліфовки профілів калібрів ХПТ) шляхом заміни складних механічних вузлів верстата сучасними прецизійними електромеханічними приводами керованими за допомогою облаштування числового програмного управління (УЧПУ) і ПК.

Верстат оснащується системами автоматичної правки шліфувальних кругів і виміру профілю шліфованого струмка калібру інтегрованими з системою управління верстата.

Підготовка програм, що управляють, для УЧПУ ведеться за допомогою розробленої нашими фахівцями САМ-системы, дозволяючій вести автоматичне проектування програм, за початковими даними,  які задають профіль струмка калібру (калібрування) у вигляді таблиці, підготовленої в Microsoft Excel, – файл формату * xls, далі в діалоговому режимі встановлюються технологічні параметри і режими обробки.

 Модернізація верстатів ЛЗ- 250 дозволяє:

– повністю автоматизувати процес фінішної обробки калібрів що мають будь-яку форму перерізу профілю що піддається математичному опису;

– значно підвищити точність обробки струмка до 15 мкм по ширині і глибині в калібруючій зоні;

– підвищити продуктивність за рахунок скорочення часу на підготовку виробництва і переналадку верстата, що забезпечується шляхом оперативної зміни програм УЧПУ;

– автоматизувати процес виміру профілю профілю калібрів.

При випробуваннях останнього з модернізованих нами верстатів ЛЗ- 250 некруглість (овальність) титанових труб, отриманих після прокатки на стані ХПТ- 32 склала не більше 0,02 мм.

На нашому підприємстві були також створені верстати для обробки конусних і криволінійних оправок ХПТ і валків. Це устаткування оснащується ЧПУ з програмним забезпеченням, системами автоматичної правки шліф. кругів і виміру інтегрованими в систему управління верстата.

Розроблена КД нового одношпиндельного шліфувального верстата з ЧПУ для фінішної обробки інструментів ХПТ (калібрів, оправлянь, валків) при цьому були враховані останні досягнення в області верстатобудування, електроніки, програмного забезпечення. По технічних можливостях цей верстат перевершуватиме відомий GG52 Mannesmann (Німеччина).

Вищевказане устаткування впроваджене і успішно експлуатується (2007 – 2019г.р.) на Нікопольських трубних заводах: ЗАТ “Завод сталевих труб “ЮТ і СТ”, ЗАТ “Сентравис Продакшн Юкрейн” (колишній завод нержавіючих труб), ЗАТ “Трубний завод “ВСМПО АВІСМА”, ТОВ “Завод зварних труб”, ТОВ “Титан України” і так далі.

    Будь ласка, заповніть поля нижче, введіть ваше ім'я та номер телефону, і отримаєте
    вичерпні відповіді на всі ваші запитання у наших фахівців
    Ми гарантуємо збереження ваших персональних даних, і не передаємо їх третім особам
    Калькулятор металу