Каландри різного призначення

Каландр – машина для безперервного формування листа полімеру або паперу методом пропуску його через проміжок між валами, що обертаються. В результаті  каландрування виходить полотно необхідної товщини і ширини. Основними характеристиками каландра є число валів, їх довжина, діаметр і взаємне розташування.

Каландр створений з трьох і більше валків, що характеризуються наявністю незалежного регульованого приводу. Валки робляться з нержавіючої легованої сталі, поверхня валків полірована, валки також проходять стадію азотування. Крайні валки забезпечуються пристосуваннями переміщення, які спрямовані на контроль і регулювання проміжку, що утворюється між валками. Конструкторське рішення задає для кожного валка систему терморегулювання, оснащену системою охолодження і системою нагріву.

Конструкторське рішення каландрів різного призначення практично ідентично, відмітними особливостями є габарити, кількість валків і можливе їх розташування на пристрої, відносне переміщення і швидкість валків.

Каландр складнішої конструкції включає станину, валки з підшипниками, пристосування для підведення теплоносія і привід. Облаштування регулювання проміжку оснащується дистанційним пультом управління; практично для усіх валків. Температура периферійних каналів валків створюється за допомогою теплоносія, привід задається від електродвигуна постійного струму, що проходить крізь редуктор, блок-редуктор, універсальні шарнірні шпинделі, які здатні розсовувати і перехрещувати валки. Для переробки гуми найбільш жорсткого типу застосовуються приводи посиленої потужності, розроблені для прийняття підвищених навантажень на валки.

Каландри валкові використовуються для виробництва обкладання і промазки тканин, корду гумовим складом, для дублювання обрезиненних тканин з листами, що складаються з гумового складу, для профілювання і гортанні гумового складу.

    Будь ласка, заповніть поля нижче, введіть ваше ім'я та номер телефону, і отримаєте
    вичерпні відповіді на всі ваші запитання у наших фахівців
    Ми гарантуємо збереження ваших персональних даних, і не передаємо їх третім особам
    Калькулятор металу