Транспортер стрічковий телескопічний

Телескопічний стрічковий транспортер розробки ТОВ «Станкин» – це пристрій змінної довжини, яке розміщується всередині причепів, контейнерів та фургонів і дозволяє розвантажити або занурити товари безпечним, швидким і недорогим способом, при цьому одна зі сторін транспортера знаходиться поза кузова, що дозволяє інтегрувати транспортер в будь-яку транспортно-складську систему.

Переваги транспортера ТОВ «Станкин»

 1. Конструкція транспортера найлегша з існуючих аналогів в співвідношенні вага транспортера і вага переміщуваного вантажу. Два вантажника можуть пересунути транспортер від одного вікна до іншого.
 2. Чотирьох секційний транспортер дозволяє при мінімальній довжині перед кузовом автомобіля (5450 мм в складеному вигляді) повністю оптимізувати процес завантаження / розвантаження (16500 мм в повністю розкладеному стані)
 3. Конструкція дозволяє довільно зменшувати / збільшувати довжину транспортування в міру заповнення кузова вантажного автомобіля.
 4. Телескопічний транспортер може бути оснащений частотним перетворювачем для зміни швидкості переміщення вантажу, що дуже зручно при вантаженні вручну .;
 5. Транспортер оснащений електронною системою контролю положення стрічки з автоматичним коректуванням.

При дослідної експлуатації на одному з лідерів експрес-доставки в Україні транспортер показав збільшення продуктивності розвантаження в 6 (шість) разів (п’ять вантажників вручну розвантажували вантажівку 3 години, при використанні нашого транспортера 3 тих же вантажника розвантажили автомобіль за 50 хвилин).

Секції транспортера оснащені транспортними колесами, що дозволяють переміщати транспортер від одного прийомного вікна в логістичному центрі до іншого.

Технічний паспорт

  Будь ласка, заповніть поля нижче, введіть ваше ім'я та номер телефону, і отримаєте
  вичерпні відповіді на всі ваші запитання у наших фахівців
  Ми гарантуємо збереження ваших персональних даних, і не передаємо їх третім особам
  Калькулятор металу