Капітальный ремонт і модернізація металообробного обладнання

Ні для кого не секрет, що стан української промисловості за роки незалежності погіршився в рази. Якщо говорити про стан технологічного обладнання, то взагалі говорити нема про що. За останні 30 років парк верстатів не оновлювався, за рідкісним винятком, система планових ремонтів практично знищена. Ремонт верстатів – це необхідний і важливий момент для кожного підприємства. У будь-який час це актуальна тема, адже від якості роботи верстатів залежить продуктивність підприємства і точність своєї продукції.

В наш час є невелика кількість підприємств здатних зробити якісний капітальний ремонт верстатів. Чому ТОВ «СТАНКІН» одне з найкращих.

Перше і найголовніше: наші слюсаря, електрики, електронщики мають величезний досвід, здобутий на київському верстатобудівному заводі, всі вони пройшли школу виробництва верстатів як універсальних, так і з ЧПК.

Друге: власна виробнича база. Ми володіємо всіма видами технологічного устаткування для капітального ремонту верстатів, а саме: поздовжньо-шліфувальний (5 000 мм), поздовжньо-стругальний (6 000 мм), кругло, плоско, внутрішньо-, карусельно-шліфувальні, різні універсальні і верстати з ЧПК.

Третє: фахівці, які працюють на цих верстатах не з чуток знають, що таке обробка з мікронною точністю.

Четверте: наші слюсаря до сих пір вміють користуватися шабером. Хто не знає, пояснюю: Шабер – трьох- або чотиригранний ручний або механічний слюсарний інструмент, загострений з одного кінця, призначений для точної обробки поверхонь металевих виробів, обробки країв, за допомогою шабера проводиться доведення площин по площинності і прямолінійності.

Верстати, які ми ремонтуємо:

 • токарні верстати;
 • свердлильні верстати;
 • фрезерні верстати;
 • кругло- і плоскошліфувальні верстати;
 • модернізація верстату моделі ЛЗ-250 для шліфування калібрів для випуску прецизійних труб
 • деревообробні верстати;
 • універсальні верстати;
 • верстати з ЧПУ будь-якого призначення. При цьому проводиться заміна ЧПК, приводів, двигунів, кругових і лінійних датчиків всіх типів і т.д.

Фахівці ТОВ «Станкин» готові до співпраці з підприємствами всіх видів власності, щоб обладнання працювало без збоїв, виконувало всі свої функції, виробляло якісну продукцію.

  Будь ласка, заповніть поля нижче, введіть ваше ім'я та номер телефону, і отримаєте
  вичерпні відповіді на всі ваші запитання у наших фахівців
  Ми гарантуємо збереження ваших персональних даних, і не передаємо їх третім особам

  Калькулятор металу