Проектування і виготовлення нестандартного устаткування

Один з напрямків діяльності ТОВ «Станкин» – це проектування, розробка і виготовлення нестандартного технологічного та промислового обладнання для підприємств будь-якого профілю.

На підприємстві є конструкторське бюро, фахівці якого займаються проектуванням нестандартного обладнання. При великих обсягах проектних робіт підприємство залучає конструкторів і проектно-конструкторські фірми по окремому договор.

Підприємством здійснюється виготовлення окремих складових частин, складання нестандартного промислового устаткування і його тестування, після чого фахівці компанії здійснюють монтаж готового обладнання на підприємстві замовника.

При підготовці договору на поставку обладнання, ми не тільки плануємо його виготовлення і поставку, в договір входить весь комплекс пуско-налагоджувальних робіт, гарантійне і післягарантійне обслуговування і ремонт, навчання обслуговуючого персоналу.

Крім використання власних розробок фахівці компанії можуть виготовити будь-яке обладнання за кресленнями і схемами замовника, а також за наданим Замовником аналогом. Наприклад, якщо в технологічному обладнанні Замовника (виробничої лінії, вузлі і т.д.), яке було імпортовано давно і з різних причин Виробник не може надати запасні частини або це дуже дорого, сталася поломка відповідального вузла – наша компанія по наданим зразком може відтворити такий вузол або відремонтувати обладнання в цілому.

Крім проектування і виготовлення нестандартного устаткування наше підприємство має досвід виробництва:

– аналогів імпортного обладнання;

– автоматизації технологічних процесів для заміни ручної праці машинною, виключення «людського фактору» в якості продукції, зменшення фонду оплати праці.

Зразки нестандартного обладнання, виготовленого фірмою «Станкин»:

1. Транспортер стрічковий телескопічний

2. Верстат для комплексної обробки деталі «Косий наконечник»

3. Каландри різного призначення (склеювання, формування товщини і т.д.)

4. Частини обладнання (головки) для формування поліетиленових труб

5. Глибока модернізація верстату для шліфування калібрів для випуску прецизійних труб ЛЗ-250

    Будь ласка, заповніть поля нижче, введіть ваше ім'я та номер телефону, і отримаєте
    вичерпні відповіді на всі ваші запитання у наших фахівців
    Ми гарантуємо збереження ваших персональних даних, і не передаємо їх третім особам

    Калькулятор металу